Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 7-9-2017 at 10:09 PM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


Hejka. Jestem studentem i jadam w stołówce, ale to żarcie wcale mi nie smakuje a płacę za nie sporo. Zdarza się, że spojrze i idę zjeść coś do pierwszej lepszej budki z kebabem. Wiem, że to nie-zdrowo więc chciałbym znaleźć jakąś jadłodajnię, która dostarcza jedzenie w pudełkach. Jak wiecie coś na ten temat, to proszę o info.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 7-9-2017 at 11:39 PM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


Wybredny student, skoro jedzenie w stołówce nie smakuje :). Zwykle w akademikach są kuchnie na piętrach, sam sobie coś zdrowego ugotuj.
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 8-9-2017 at 12:25 AM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


Myślisz, ze mam na to czas? No chyba że zupkę chinską, ale to ani zdrowe ani pożywne. Oprócz tego że studiuję to jeszcze pracuję wieczorami a czasem też w nocy.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 8-9-2017 at 02:54 AM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


To nie chcę wiedzieć czym się zajmujesz :). A tam ci jeść nie dadzą?
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 8-9-2017 at 05:18 AM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


Głupi żart :(. A jeśli chodzi dietą pudełkowa w Krakowie cennik bardzo przystępny ma firma z tego linku: https://www.smacznapaczka.pl/catering-dietetyczny-krakow/. Jej celem jest umożliwienie zabieganym i zapracowanym ludziom spożycia pełnowartościowych posiłków. Nie ważne czy jesteś na diecie odchudzającej czy wegetariańskiej, zespół fachowców w dziedzinie ży-wienia stworzy dla ciebie odpowiedni zestaw.
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 8-9-2017 at 07:18 AM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


Fajna perspektywa, zaraz sobie podejrzę, co proponują. A do kolegi � wykladam towar na półki w hipermarkecie, a ty co myślałeś?
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 8-9-2017 at 10:06 AM
Poszukuję firmy oferującej dietę pudełkową w Krakowie � cennik też by się przydał.


Tak się właśnie domyślałam. A facetem się nie przejmuj. Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Smaczna Paczka dostarczy ci jedzonko od wskazany adres.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 50.1% - SQL: 49.9%]