Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Co sądzicie o poznańskich roletach?
Szept
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 02:29 AM
Co sądzicie o poznańskich roletach?

Witam, jaka jest wasza opinia na temat poznańskich sklepów z roletami? Szczególnie interesują mnie takie, które robią rolety na zamówienie. Zajmuję się wykończeniami wnętrz i nasza całą firma przenosi się do Poznania. Jako, ze nie znam okolicy, to chciałbym się najpierw rozeznać w opiniach innych osób. Szczególnie interesują mnie opinie osób, które pracują w branży budowlanej :)
View user's profile View All Posts By User
tajga
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 05:03 AM

Też jestem architektką i mam hopla na punkcie ciekawych rolet i zawsze najciekawsze propozycje znajduję na sundeco.pl. Mają zawsze po kilkadziesiąt wzorow w jednym typie, nie mówić już o gamie kolorystycznej. Można znaleźć coś praktycznie w każdej barwie. To bardzo ułatwia sprawę :) No mają zarówno rolety ekranowe, rzymskie, typu austriackiego, day and night i jakies jeszcze, których nie pamiętam. To jest ważne jak się rozmawia z klientem by móc zaproponować szeroki wachlarz rozwiązań :)
Stefan
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 06:08 AM

To ciekawe, ja kupowałem tam jako laik amator. Kompletnie się na tym nie znam, po prostu miałem blisko, a okazało się, że kupowałem najlepsze rolety w Wielkopolsce. Choć muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka było widać, zę ten sklep jest jakiś lepszy. Obsługa od razu podchodziła i pytała do jakiego wnętrza są potrzebne te rolety. I potem sugerowali jakie rolety w danej przestrzeni będą najlepsze.
Smyslowy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 08:53 AM

Ja też pracuję w wykończeniówce, ale jako architekt wnętrz. Bardzo lubię rolety Poznań ma kilka slepów godnych uwagi, ale zdecydowanie najciekawszy i najlepiej zaopatrzone jest Sundeco. Nie raz amawiałem też rolety i byli po pierwsze bardzo terminowi, a po drugie świetnie mi doradzili w kwestii materiałów. Zdecydowanie warto ich wybrać, jeżeli zależy ci na czasie i na jakości. Oczywiście jeżeli klient chce oszczedzic, to też znajda tańszy material, ale zawsze poinformują o ewentualnych wadach i zaletach tańszych rozwiązań.
AndIUnd
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 09:06 AM

Też lubię ten sklep, polecam serdecznie wszystkich co się znają na dobrych roletach.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.6% - SQL: 33.4%]