Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 29-5-2017 at 02:07 AM
Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?


Witam wszystkich. Moi drodzy jest taki problem że nie umiem tańczyć niemal w ogóle, a moja przyszła żone wręcz przeciwnie. Znalazła w necie układ który chciałaby zatańczyć jako pierwszy taniec na weselu który jest dla mnie nie do powtórzenia. Próbowałem ale tylko się na mnie denerwowała wiec postanowiłem że pójdę na jakiś kurs. Pytanie jaki wybrać?
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 29-5-2017 at 02:17 AM
Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?


Przeprawa cię czeka :P. Ja też nie jestem zbyt taneczny, jakoś nigdy zbyt dobrze nie czułem się na parkiecie. Moim zdaniem dobrze zrobisz zapisując się na kurs bo ja trochę ten temat olałem i pierwszy taniec wyszedł bardzo słabo. Do dziś mi wstyd za tę masakrę, no ale trzeba zacisnąć zęby i mieć nadzieję że ludzie zapomną ;]
View user's profile View All Posts By User
Baba Jagna
Junior Member
**


Avatar


Posts: 17
Registered: 28-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline


[*] posted on 29-5-2017 at 04:06 AM
Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?


Jeżeli chcesz dobrze zatańczyć pierwszy taniec kursy w Warszawie prowadzą oni - http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec. Chodziłam tam z mężem długo przed ślubem bo wiedzialam ze jak w pore nie ogarniemy tematu to bedzie masakra zamiast pierwszego tańca. Ogarneliśmy na szczescie i wyszło bardzo ładnie :). Taka rada ode mnie - nie napalajcie się na jakiś układ i nie dążcie do idealnego zatańczenia bo zwykle sporo trzeba zmienić pod daną parę. Z tego własnie powodu warto przejść się do fachowców :)
View user's profile View All Posts By User
rosenkranz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 28-5-2015
Location: Koszalin
Member Is Offline


[*] posted on 29-5-2017 at 06:28 AM
Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?


Ile filozofii jest w tańczeniu żeby zapisywać się do szkół? Jest muzyka i po prostu się ruszasz, to tak jakby ktoś miał nauczyć cię jak się chodzi. To się po prostu wie. Może ten cały układ który żona chce przeforsować zwyczajnie nie jest w twoim typie i choćby nie wiem co to go nie zatańczysz. Pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User
Baba Jagna
Junior Member
**


Avatar


Posts: 17
Registered: 28-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline


[*] posted on 29-5-2017 at 07:10 AM
Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?


Uwierz mi że nie dla każdego jest to takie łatwe :). Co do układu to rzeczywiście nie pisałeś co tanczycie, ale ja jestem zdania że wszystko mozna zatańczyc jesli czlowiek zna podstawy.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 29-5-2017 at 08:06 AM
Kurs pierwszego tańca w Warszawie, co polecacie?


Walc angielski :/. Układ nie jest taki trudny, da się zapamiętać co jak i kiedy ale żeby się w tym odnaleźć, wyglądać naturalnie itd to już inna bajka. Nie ma wyjścia, trzeba będzie iśc do szkółki, także dzięki za namiary a temat do zamknięcia.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]