Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam firmy, która oferuje przeprowadzki w Warszawie Bielany, ktoś coś słyszał?
Czekolada_nesse
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 02:38 AM
Szukam firmy, która oferuje przeprowadzki w Warszawie Bielany, ktoś coś słyszał?

Witam, tak jak wyżej, szukam firmy, która oferuje przeprowadzki w Warszawie, interesuje mnie głównie dzielnica Bielany, ktoś korzystał z usług jakiejś dobrej i solidnej firmy i może polecić?
View user's profile View All Posts By User
Avenger
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 03:07 AM
Szukam firmy, która oferuje przeprowadzki w Warszawie Bielany, ktoś coś słyszał?

jeśli chodzi o Warszawę to pełno jest takich firm, które oferują przeprowadzki, wystarczy poszukać
ARTESIA
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 03:37 AM

Jak najlepsze przeprowadzki w Warszawie Bielany to ta firma wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/, spróbuj, na pewno się nie zawiedziesz, mają dużą ofertę, przewożą sprzęt AGD, meble, czy jakieś mniejsze rzeczy, nigdy nic nie uległo zniszczeniu, wszystko jest tak załadowane i przetransportowane, żeby się nie zniszczyło podczas transportu
agnieszkapytlak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 05:57 AM

to prawda, firma wikiprzeprowadzki.pl/ jest solidna i ma bardzo dużą ofertę, transport odbywa się szybko i sprawnie, jeśli nie masz nikogo, kto mógłby pomóc ci we wnoszeniu rzeczy do mieszkania, możesz poprosić ich pracowników o pomoc, ani się obejrzysz, a już będziesz miała wszystko wniesione i poustawiane
Szept
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 08:40 AM

ostatnio potrzebowałem solidnej firmy do przeprowadzek i również korzystałem z usług tej, o której mówicie, kilka znajomych mi ją poleciło, wiadomo jak to jest z przeprowadzkami, trzeba się prosić, żeby ci coś wnieśli itd., a tu nie było z tym najmniejszego problemu, wszystko wnieśli, sprawnie, przeprowadzka przebiegła szybciej niż zakładałem

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 6.7% - SQL: 93.3%]