Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-4-2017 at 11:39 PM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


Wiele lat próbowałem ustabilizować swoje życie w Polsce, ale niestety to się cały czas nie udaje. Postanowiłem wyemigrować, ale w kierunku dość specyficznym, bo marzy mi się Australia. Sprawdzaałem trochę informacji na temat organizacji takiego wyjazdu i trochę już wiem, ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o biurokracje to jesst chyba jeszcze większa niż w Polsce. Może orientujecie się na ile przyznaje się wizę pracowniczą takim osobom jak ja?
View user's profile View All Posts By User
Herald
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 28-5-2015
Location: Szczecin
Member Is Offline


[*] posted on 4-4-2017 at 01:14 AM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


No znalezienie takiej informacji bezpośrednio na stronach rządowych to faktycznie wielkie wyzwanie i to sam zdążyłem się o tym przkoenać. Kiedy kilka lat temu podobi ejak Ty chciałem opuścić kraj, okazało się, że musiałbym zacząć cały proces pół roku wcześniej. Na szczęście zbuiegi okoliczności sprawiły, że udało mi się załtawić wszystko wcześniej.
View user's profile View All Posts By User
Burka
Newbie
*


Avatar


Posts: 0
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 4-4-2017 at 03:00 AM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


Tak sobie czytam co panowie piszecie i muszę powiedziec, że wcale nie trzeba czekać na takie zbiegi okoliczności. Jeśli chcesz pojechać do pracy i interesuje Cię wiza pracownicza do Australii to zajrzyj tutaj http://australiahome.edu.pl/457-wiza/, cała procedura zostanie wtedy odpowiednio poprowadzona przez firmę, któa się na tym zna i prowadziła takie procesy wielokrotnie.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 4-4-2017 at 03:36 AM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


No to jest dla mnie super informacja. Faktycznie trudno naleźć informacje na ten temat i smameu można metodą prób i błędów robić, dlatego nadzór takiejj firmy jest świetny :))))
View user's profile View All Posts By User
ARTESIA
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 28-5-2015
Location: Gizycko
Member Is Offline


[*] posted on 4-4-2017 at 05:18 AM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


Z praktycznego punktu widzenia wiza pracownicza jest udzielana na 4 lata, ale już po 32 latach pracy można się ubiegać o wizę permanentną. Każdy następny wniosek to oczywiście koljeny koszt, bo wizy są wydawane za opłatą.
View user's profile View All Posts By User
rosenkranz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 28-5-2015
Location: Koszalin
Member Is Offline


[*] posted on 4-4-2017 at 07:40 AM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


Ja tam nie boje się tych kosztów wcale, bo przecież można nieźle w Australii zarobić. Musz
Wybierając wizę do Australii wiem, żę nie muszę się stresować... Zawsze radzę się specjalistó, któtrych można tutaj http://australiahome.edu.pl/ znaleźć i liczyć na ich pomoc na każdy etapie aplikowanie o wizę...
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 4-4-2017 at 09:54 AM
Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?


Szkoda, że cały czas polscy obywatele muszą skłądać podania i wydanie wiz na pracę za granicami. Chociaż z drugiej strony gdyby można było swobodnie podejmowac prace to rynek na pewno by się zepsuł.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 62.2% - SQL: 37.8%]