Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie znajdę tani transport mebli z Krakowa do Sosnowca?
Stefan
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 12:38 AM
Gdzie znajdę tani transport mebli z Krakowa do Sosnowca?

Mam do przewiezienia sporo mebli z jednego mieszkania w Krakowie do drugiego w Sosnowcu. Nie jest to przeprowadzka, ale mebli jest sporo. Dwie meblościanki kilka szaf jakieś łóżko i sprzęty agd jak pralka, lodówka no i telewizor. Jak można to w miarę tanim kosztem przewieźć? Czy lepiej będzie wynająć auto, czy lepiej zatrudnić profesjonalną firmę przeorowadzkową, która przy okazji też wszystko wniesie. Co radzicie, co wyjdzie taniej?
View user's profile View All Posts By User
trafalgar
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 01:39 AM

Z mojego doświadczenia wynika, że dużo korzystniej wyjdzie ci firma przeprowadzkowa. Znajdą takie auto, żeby wszystko zmieściło się na jeden kurs, W ten sposób można zmniejszyć koszty, tylko trzeba znaleźć firmę, która oferuje odpowiednio tani transport. Tutaj dowiesz się na ten temat więcej. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest to, że pomagają w zabezpieczeniu każdego mebla i sprzętu rtv i agd. Dzięki temu masz pewność, ze wszystko dojedzie całe i w nienaruszonym stanie. A wydaje się to bardzo istotne.
MArysia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 04:17 AM

Najtaniej zawsze wychodzi samemu, własnym autem, oczywiście jeśli masz odpowiednio duże i masz tyle siły by wszystko targać hahaha.
rosenkranz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 06:56 AM

Ja nie radzę samemu ogarniać takich rzeczy. Po pierwsze szkoda kręgosłupa, leczenie też kosztuje, a taka pralka, lodówka czy tapczan potrafią narobić kłopotów. Tak czy siak trzeba wziąć kogoś do pomocy i jemu też trzeba coś tam dać, co najmniej flachę. Wynajem samochodu bywa droższy niż firmy przeprowadzkowej, więc na moje oko najlepsza będzia sprawna ekipa tragarzy i spory samochód, żeby wszystko zmieściło się w jednym kursie.
Herald
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 08:02 AM

Powiem tak, akurat w tym temacie mogę się wypowiedzieć, bo kilka razy się przeprowadzałem i raz sam z teściem nosiłem, a raz wynająłem ekipę dwóch gości. I o ile z teściem całość zajęła mi półtora dnia, to tragarze załatwili wszystko w trzy godziny. Szczerze byłem w szoku, bo rzeczy miałem w drugim przypadku więcej.
Stefan
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-4-2017 at 09:50 AM

Aha, no to widzę, ze dużo lepiej i taniej mi wyjdzie ekipa przeprowadzkowa.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 71.5% - SQL: 28.5%]