Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ozdoby naścienne 3D � gdzie kupić?
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 04:59 AM
Ozdoby naścienne 3D � gdzie kupić?


Siemanko wszystkim. Czy wiecie może gdzie można kupić nowoczesne ozdoby naścienne 3d? Chciałem unowocześnić swój salon, a że wszędzie teraz pokazują naklejki tak więc pomyślałem że i do mojego mieszkania będzie to pasowało. Macie jakieś propozycje?
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 06:39 AM
Ozdoby naścienne 3D � gdzie kupić?


Cześć. Ja sądzę, że najlepiej będzie jak wybierzesz się na jakieś zakupy do marketu. Tam też są zazwyczaj działy wystroju wnętrz, gdzie na pewno będą naklejki w 3d. Na twoim miejscu od tego bym zaczęła.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 07:10 AM
Ozdoby naścienne 3D � gdzie kupić?


Witam. Kupowałem kilka miesięcy temu ozdoby na ścianę 3D w internetowym sklepie. Kupiłem je taniej co mnie bardzo zaskoczyło, bo w markecie były takie ceny, że szok. Podam link http://naklejkomania.eu/61-dekoracje-3d. Może akurat to komuś pomoże.
View user's profile View All Posts By User
tajga
Junior Member
**




Posts: 19
Registered: 27-4-2016
Location: Krotoszyn
Member Is Offline


[*] posted on 21-3-2017 at 08:11 AM
Ozdoby naścienne 3D � gdzie kupić?


Hejka. Ja także kupowałam naklejki na ścianę. Dzięki nim ozdobiłam sobie i salon i sypialnię i nawet kuchnię. Wyszukałam sobie je w sklepie Naklejkomiania. Do kuchni wybrałam sobie naklejki uwidaczniające napisy ulubionych moich potraw, tak żeby zachować odpowiedni klimat :D Z pewnością znajdziesz tam odpowiednie dekoracje dopasowane do Twoich potrzeb.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 52.2% - SQL: 47.8%]