Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 20-3-2017 at 03:55 AM
Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?


Cześć. Wiem, że na naukę pewnych rzeczy jest za późno, ale tak sobie myślę, że może nawet mimo mojego uda mi się coś fanego załatwić? Chciałabym się nauczyć tańczyć. To jest jedno z takich moich marzeń, które zawsze chciałam zrealizować, ale jakoś nigdy mi się nie udało. Może teraz nadszedł wreszcie na to czas i ktoś z Was może poleci jakąś szkołę tańca, w której nawet dorośli, a nie tylko dzieci mogą się nauczyć tańczyć? Na pewno coś takiego istnieje, tylko no właśnie gdzie?
View user's profile View All Posts By User
Herald
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 28-5-2015
Location: Szczecin
Member Is Offline


[*] posted on 20-3-2017 at 04:33 AM
Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?


Istnieć istnieje, bo moja żona na takie zajęcia właśnie chodzi i bardzo sobie chwali. Teraz jej nie ma w domu, ale jak tylko wróci to ją zapytam o to, gdzie te zajęcia są i jak będziesz chciała to Ci tutaj napiszę. Żona mówi, że zawsze jest przyjemna zajęcia na tych zajęciach, uczą się naprawdę różnych stylów tanecznych, instruktory zawsze mają miłe i ciekawe podejśćie, więc w skrócie � jej się podoba
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 20-3-2017 at 05:58 AM
Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?


Jasne, że jestem zainteresowana. Inaczej bym przecież nie pytała, gdybym nie była. Ale jestem bardzo teraz zainteresowana tym miejscem właśnie, które Twoja żona poleca i mam nadzeję, że zaraz mi szybko odpowiesz gdzie to jest i jak to dokładnie wygląda, bo ja to jednak trochę jestem przerażona tym, że już wkrótce mam się uczyć tańczyć, ale jednocześnie nie mogę się tego doczekać
View user's profile View All Posts By User
Herald
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 28-5-2015
Location: Szczecin
Member Is Offline


[*] posted on 20-3-2017 at 08:50 AM
Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?


robię, co mogę :D Ale spokojnie, tu nie ma co być przerażonym. Og�lnie jeśli interesuje Cię jakaś szkoła tańca Warszawa jest pod tym względem dobrze zorganizowana i zawsze się tu coś znajdzie ciekawego. A na stronie możesz właśnie zobaczyć to miejsce, do kt�rego ona chodzi. Doświadczeni instruktorzy, dobrze wyposażone sale i dużo chęci to zalety tego miejsca
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 20-3-2017 at 09:42 AM
Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?


Świetnie! <3 Może wreszcie się naucze tańczyć i to jeszcze w takiej dobrej atmosferze. Bardzo Ci dziękuję za te informacje, teraz mogę spełniać swoje dawne marzenia i wreszcie się brać za to, za co zawsze chciałam :)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.1% - SQL: 58.9%]