Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech � poradzę sobie?
MArysia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 7-2-2017 at 06:10 AM
Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech � poradzę sobie?


Witam serdecznie. Chciałabym aplikować do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Nie wiem jednak czy sobie poradzę.. może ktoś się wypowie kto pracował albo ogólnie będzie potrafił mi wyjaśnić jak to wygląda wszystko itp.? będę wdzieczna naprawdę bo strasznie się waham, część znajomych mówi tak, część tak i już sama nie wiem kogo posłuchać.. taki głos z zewnątrz by mi sposo pomógł ;)
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 7-2-2017 at 08:03 AM
Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech � poradzę sobie?


Posłuchaj sama siebie ;) najlepiej żebyś przemyślała, czy lubisz wyjazdy, jak się czujesz, na myśl, że masz komuś pomagać, mieszkać z jakąś osobą itp. to jest trudna praca, ale mega satysfakcjonująca ;)
View user's profile View All Posts By User
Baba Jagna
Junior Member
**


Avatar


Posts: 17
Registered: 28-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline


[*] posted on 7-2-2017 at 09:45 AM
Szukam pracy jako opiekunka os�b starszych w Niemczech � poradzę sobie?


myślę, ze dużo wątpliwości Ci rozwieje ten znakomicie napisany hmm artykuł: laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-warunki/ tam masz właśnie dokładnie poruszoną tematykę opieki nad osobami starszymi i jak wyglądają warunki takiej pracy. Zresztą sama w sobie storna jest kapitalna, bo można też aplikować i bardzo łatwo się załapać na fajną pracę ;) naprawdę bardzo polecam, bo sama planuję tego typu wyjazd i myślę, że to jest super opcja.. poczytaj, pomyśl sobie, czy cie to przekonuje i jak coś to aplikuj ;)
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 7-2-2017 at 10:35 AM
Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech � poradzę sobie?


extra ta firma LAXO Care jej ale mam teraz ochotę aplikować i wyjechać za granicę do tego typu pracy.. normalnie byłoby extra! Nie dość, żebym zobaczyła trochę świata, to jeszcze to jest taka piękna i odpowiedzialna praca.. nie no postawnoiłam, na wiosnę będę tam aplikować! ;D ogólnie to jestem mega szczęśliwa, że znalazłam w końcu jakiś Focus w życiu bo od dawna nie miałam żadnego celu echh
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 48.0% - SQL: 52.0%]