Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 01:13 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Witam wszystkich. Muszę zorganizować nocleg dla grupy ludzi, najlepiej w bliskim sąsiedztwie Expo. Bardzo proszę o propozycje, ale tylko sprawdzonych miejsc które będę mogła wynająć bez żadnych watpliwosci. Pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 03:42 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Hoteli w Warszawie chyba nie brakuje a skoro ktoś zlecił ci poszukiwania kwaterunku to wiedział co robi i powinnaś znać to miasto na tyle żeby sobie poradzić.
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 03:55 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Cześć, nie polecam hoteli bo są droższe, panuje w nich wieksze zamieszanie i ogólnie gorzej się w nich wypoczywa. Proponowałbym wynająć apartament blisko expo, co byłoby dla wszystkich lepszym rozwiązaniem. Najlepsze oferty znajdziesz na Warsaw design apartments, sam wielokrotnie korzystałem i polecam również Tobie, pzdr.
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 04:21 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Mogę prosić o link do tej strony? Jeśli mógłbyś to napisz jeszcze czy jest wifi, telewizor i cokolwiek co jeszcze ci sie przypomina. Z góry dzieki.
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 05:16 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Proszę: http://warsawdesignapartments.pl/apartamenty/expo/, apartamenty są przygotowane pod Expo nie tylko jeśli chodzi o położenie i komunikację ale także pod wzgledem wystroju. Wifi i tv oczywiście jest. Można sobie naprawdę dobrze wypocząć, przygotować się, o wiele lepsze warunki niż hotelowe noclegi Expo ściąga do Warszawy wielu ludzi dlatego chwała komus kto wymyślił wynajmowanie apartamentów na krótki czas bo jakoś nie wyobrażam sobie przygotowania się np na targi w hotelowym hałasie. Nie wiem co jeszcze moze Cię zainteresować. Zastanów się jakie możesz mieć pytania i pisz tutaj albo na priva. Jak ci wygodnie.
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 05:42 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Właśnie zastanawiam się o co zapytać bo bardzo dużo informacji jest na stronie, zdjęcia mówią same za siebie. Dla mojej firmy to ważni goście dlatego nie chcę żeby cokolwiek mi umknęło, komplikacje są wykluczone, dlatego pozwolisz że jak coś mi się przypomni to będę Cię dręczyć :)
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 07:19 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


To żadne dręczenie. Rozumiem Cię i wagę sprawy dlatego postaram się w miarę szybko odpowiadać, ale tak szczerze lepszego miejsca nie znajdziesz jeśli zależy ci na pozytywnym wrażeniu gości.
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 3-2-2017 at 07:46 AM
Dobre lokalizacje noclegów Expo albo bliska okolica - Warszawa


Po porónwaniu oferty z hotelami nawet tymi najdroższymi muszę przyznać Ci rację. A co ciekawsze nie tylko w standardzie widać różnicę ale także i w cenie, bo za mniejsze pieniadze zakwateruję wszystkich w lepszym standardzie.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 46.2% - SQL: 53.8%]