Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Prośba! � doradźcie jakąś krajalnicę i szatkownice wybrać do lokalu.
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 07:25 AM
Prośba! � doradźcie jakąś krajalnicę i szatkownice wybrać do lokalu.


Witam. Tak jak w temacie.. szukam sklepu w którym mógłbym zamówić krajalnice, szatkownice itp. chce dokupić sprzęt do swojego lokalu gastronomicznego ;) nie wiem jednak w jakiej firmie mógłbym zrobić tego typu zakupy.. mam nadzieję, że ktoś tutaj na forum będzie znał się na tego typu produktach i mi coś poleci, bo bez tego to tak średnio widzę :P
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 08:46 AM
Prośba! � doradźcie jakąś krajalnicę i szatkownice wybrać do lokalu.


Tutaj masz dokładnie to o czym pisałeś: probox.pl/producent/6/ma-ga pod tym linkiem masz krajalnice, szatkownice i inne sprzętu stricte restauratorskie itp. zdecydowanie przejrzyj ofertę całego sklepu i bez problemu coś znajdziesz dla siebie
View user's profile View All Posts By User
trafalgar
Junior Member
**


Avatar


Posts: 13
Registered: 28-5-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 10:16 AM
Prośba! � doradźcie jakąś krajalnicę i szatkownice wybrać do lokalu.


Bardzo link i ogólnie ta firma ma u mnie szacun bo nie widziałem jeszcze tak kompleksowej oferty w jednym miejscu.. normalnie miłe zaskoczenie, że są stronki, które posiadają taką uniwersalną ofertę, gdzie można zakupić od meble, przez gadżety po kompleksowe sprzęty jak piece, czy sprzęty chłodnicze.. fajnie, że odwiedziłem tę stronkę i ogólnie znalazłem taką fajną ofertę ;) na przyszłość będę miał jak będę chciał wyposażyć sklep
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 52.1% - SQL: 47.9%]