Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dopasowane do potrzeb systemy informatyczne � czy jest to możliwe?
rosenkranz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 28-5-2015
Location: Koszalin
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 04:45 AM
Dopasowane do potrzeb systemy informatyczne � czy jest to możliwe?


Dzień dobry. Trudno było mi konkretnie wymyślić temat mojego pytania, ale już mówię o szczegółach. Chodzi mi o to, że potrzebuję system informatyczny dopasowany do dość nietypowej formy mojej działalności, nie mają to być standardowe programy dostępne na rynku, ale mocno zmodyfkowane, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Czy takie coś w ogóle jest możliwe i jeśli tak to do kogo można się zgłosić?
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 05:49 AM
Dopasowane do potrzeb systemy informatyczne � czy jest to możliwe?


Wydaje mi się, że w Twoim przypadku potrzebna będzie po prostu pomoc dobrego programisty, który wykona takie zlecenie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Uważaj tylko na pseudo fachowców, bo niestety pełno ich dzisiaj :/.
View user's profile View All Posts By User
Avenger
Junior Member
**


Avatar


Posts: 14
Registered: 28-5-2015
Location: Sanok
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 08:29 AM
Dopasowane do potrzeb systemy informatyczne � czy jest to możliwe?


Niekoniecznie, ogólnie rzecz biorąc firma Indata Solutions, może o niej słyszałeś wcześniej, zajmuje się właśnie realizacją takich indywidualnych zamówień. Tworzą różnorodne systemy informatyczne na indywidualne zamówienie, w tym oprogramowanie CRM czy ERP. Nie wiem czego dokładnie oczekujesz, ale wydaje mi się, że warto napisać do nich. W sumie to nic nie kosztuje, a wszystkiego się dowiesz ;)
View user's profile View All Posts By User
Herald
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 28-5-2015
Location: Szczecin
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 09:31 AM
Dopasowane do potrzeb systemy informatyczne � czy jest to możliwe?


Sam wykorzystuję u siebie systemy informatyczne przygotowane przez nich i bardzo sobie je chwalę. Sporo informacji o możliwościach będziesz mógł znaleźć pod tym adresem http://www.indata-solutions.pl/uslugi-programistyczne. Zaskoczony byłem szczegółowością wywiadu ze mną, wypytali dosłownie o wszystko, a i dokładnie przeanalizowali samą działalność firmy.
View user's profile View All Posts By User
rosenkranz
Junior Member
**


Avatar


Posts: 21
Registered: 28-5-2015
Location: Koszalin
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 09:46 AM
Dopasowane do potrzeb systemy informatyczne � czy jest to możliwe?


Dokładnie o coś takiego chodziło mi właśnie, WIELKIE dzięki bo naprawdę bardzo mi pomogliście! Pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 46.1% - SQL: 53.9%]