Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Vredestein, to dobre opony letnie?
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 4-1-2017 at 11:07 PM
Vredestein, to dobre opony letnie?


tak jak zacząłem w temacie � czy uważacie, że Vredestein to dobre opony na lato? Macie, chcecie mieć, wiecie coś w ogóle o nich?:) ja wiem tyle, że to holenderska marka i wiele dobrego mówi się o jej nośności� A jeśli macie założone takie opony, dajcie jeszcze znać gdzie je kupiliście i ile za nie daliście. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.:)
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 5-1-2017 at 01:33 AM
Vredestein, to dobre opony letnie?


Z tą marką generalnie jest ciekawa historia.:) to była holenderska filia firmy z Ameryki i trochę na początku się zdziwili, bo drogi w Ameryce, a drogi w Europie, to jest zupełnie inna bajka. Więc te ich opony niezbyt dobrze radziły sobie na nawierzchni i nie trzymały się podłoża. Ale żeby nie zaliczyć totalnej katastrofy zebrali zespół ekspertów, obadali sytuację i wymyślili nowe modele, które sprawdzą się w Europie. I tak od porażki do sukcesu� Bo Vredestein to naprawdę przyzwoita marka i nieźle się prowadzi. Eksperci nie debatowali na marne.;)
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 5-1-2017 at 04:22 AM
Vredestein, to dobre opony letnie?


Nie znałem tej historii.;) Swoje opony kupowałem w tym sklepie internetowym sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-letnie i mają świetną jakość. Do tego genialnie wyglądają � mam model V67. Za taką dobrą markę jak Vredestein opony letnie naprawdę nie są drogie, tutaj po obniżce ceny kupiłem za trochę ponad sto złotych sztukę� Złoty interes.;)
View user's profile View All Posts By User
tajga
Junior Member
**




Posts: 19
Registered: 27-4-2016
Location: Krotoszyn
Member Is Offline


[*] posted on 5-1-2017 at 07:10 AM
Vredestein, to dobre opony letnie?


no bo to fakt, że warunki w Ameryce i w Polsce są inne.;) choćby nawet klimatycznie. Też zaufałam Vredestein opony letnie dobrze trzymają się drogi, szybko hamują, łatwo biorą zakręty i nie są podatne na usterki. Super.:)
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 5-1-2017 at 09:40 AM
Vredestein, to dobre opony letnie?


ja rok temu kupiłam model Multi Rill i jestem bardzo zadowolona. Opony Kunicki mają świetne ceny wszystkich marek, ale wybrałam Vredestein, bo polecił mi je kolega. Wyglądają świetnie, no i rzecz jasna są bardzo praktyczne i wytrzymałe.:)
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 5-1-2017 at 11:36 AM
Vredestein, to dobre opony letnie?


Dziękuję wszystkim za komentarze, chyba przekonałem się do tej marki. A widzę, że i ceny ma naprawdę atrakcyjne. Jeszcze raz dzięki.;)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 49.3% - SQL: 50.7%]