Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam ładnych stylowych butów
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 15-12-2016 at 06:55 PM
Szukam ładnych stylowych butów


Siemacie! Jestem w trakcie zmieniania stylu, dotychczas to był taki lekko rockowy, teraz, cóż, człowiek dojrzewa, to trzeba cos zmienić w swoim życiu, a najłatwiej jezd zacząć od wyglądu,co nie? ;) Problem w tym, że ciężko mi znaleźć teraz jakieś fajne butki, i żeby były do tego w rozsądnej cenie, bo wiecie� butami się też nie najem :D
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 15-12-2016 at 09:55 PM
Szukam ładnych stylowych butów


Doskonale Cię stary rozumiem, ale prawda jest taka, że jak chcesz kupić porządne i stylowe buty, to pół koła jak nic musisz wyłożyć na ten cel. Inaczej to kupisz tylko jakieś szmiry i cała stylówka idzie w piach.
View user's profile View All Posts By User
tajga
Junior Member
**




Posts: 19
Registered: 27-4-2016
Location: Krotoszyn
Member Is Offline


[*] posted on 15-12-2016 at 11:38 PM
Szukam ładnych stylowych butów


To chyba �stylówa� jakichś rozpieszczonych dzieciaków bogatych rodziców� ja nie wiem, że człowiek tak lekko moze wyłożyć 500 zł na buty� dla mie to nie pojęte. Za połowę z tego można mieć już fajne buty.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-12-2016 at 01:57 AM
Szukam ładnych stylowych butów


Na pewno, szukając w jakimś luksusowym second handzie ;D Zresztą, ciekawe, że to kobieta mówi o tańszych butach, kiedy Wy musicie mieć inną parę na każdy dzień w roku�Trochę mnie to hipokryzją zajeżdża.
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 16-12-2016 at 03:30 AM
Szukam ładnych stylowych butów


Nie karmcie trolla kochani :) NIe ma sensu. Co do zaś fajnych butów, to koleżanka jak najbardziej ma rację. Fakt, że czasem na piękne i solidne buty warto wyłożyć większe pieniądze, ale już zupełnie dobre buty można mieć za nie całe dwie stówki.
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-12-2016 at 03:43 AM
Szukam ładnych stylowych butów


Fajnie, że sobie rozmawiacie o cenach butów i w ogóle, ale ja chętnie bym się dowiedział, czy znacie jakąś fajną ofertę dotyczacą butów. Oczywiśie, jak już jesteście w temacie rozsądnych cen, to i takih się spodziewam ;)
View user's profile View All Posts By User
Smyslowy
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-12-2016 at 05:24 AM
Szukam ładnych stylowych butów


cześć kolego! Słuchaj, a nie trafiłeś jeszcze czasem na stronę https://splendear.com/on/buty/trampki-sneakersy?manufacturer=16? To w takim rzaie słabo szukałeś, bo pod tym linkiem znajdziesz naprawdę dobry sklep z odzieżą. Tutaj akurat rzuciłem Ci trampki Pepe Jeans. Jak zmieniasz nieco styl na taki swobodny miejski, to zdecydowanie będą idealne buty dla Ciebie ;) Ja sam kupiłem już kilka par. A co do cen, jak widzisz, masz tam myślę rozsądne obniżki, normalnie w sklepach te buty kosztują znacznie więcej.
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-12-2016 at 08:20 AM
Szukam ładnych stylowych butów


Własnie widzę� przyznaję kolego, że mnie tym mocno zaskoczyłeś i bardzo pozytywnie :) Dzięki piękne za ten link iz a pomoc! Pozdrawiam serdecznie!
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 46.6% - SQL: 53.4%]