Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Potrzebne wytrzymałe tkaniny.
MArysia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-12-2016 at 03:58 AM
Potrzebne wytrzymałe tkaniny.


cześć wszystkim, w wyborze mebli największą wartość dla mnie stanowi nie cena, ale jakość, wydajność i wytrzymałość. To samo dotyczy także zakupu tkaniny. Mam zwierzęta w domu, także spotkałam się już z wieloma tkaninami, które po kilkudniowej przyjaźni z moimi kociakami wywieszały białą flagę. Teraz chciałabym bardziej wytrzymały materiał. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. Pzdr.
View user's profile View All Posts By User
Burka
Newbie
*


Avatar


Posts: 0
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-12-2016 at 06:02 AM
Potrzebne wytrzymałe tkaniny.


U mnie w domu zawsze na sofie nie ma prawie miejsca żeby usiąść, bo większość miejsca zajmują poduszki w kwiatowe wzory. Zwierzakowi one trochę przeszkadzają, więc na sofę nie wchodzi i jej nie drapie. Nie wiem, czy to podziała w przypadku wszystkich kotów, czy to mój jest tak wyjątkowo grzeczny :).
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 6-12-2016 at 08:41 AM
Potrzebne wytrzymałe tkaniny.


Ja kiedyś wyszłam ze sklepu z rozkładanym narożnikiem , na który kupowałam co jakiś czas tkaniny tapicerskie ale mało która spełniła moje oczekiwania, bo jestem dość wymagającym konsumentem, nie ukrywam.
View user's profile View All Posts By User
MArysia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 5
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-12-2016 at 09:01 AM
Potrzebne wytrzymałe tkaniny.


No ja właśnie też, więc obawiam się że koniec końców nie znajdę nic godnego uwagi.
View user's profile View All Posts By User
szmaragdowanoc
Junior Member
**


Avatar


Posts: 16
Registered: 28-5-2015
Location: Lezajsk
Member Is Offline


[*] posted on 6-12-2016 at 09:49 AM
Potrzebne wytrzymałe tkaniny.


Nie panikuj. Wytrzymały materiał znajdziesz na stronie internetowej sklepu BlackCatDesign. Mają tam ogromny asortyment dobrej jakości tkanin, dlatego warto spędzić trochę czasu na przeglądaniu oferty.
View user's profile View All Posts By User
Burka
Newbie
*


Avatar


Posts: 0
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-12-2016 at 11:41 AM
Potrzebne wytrzymałe tkaniny.


Znam ten sklep internetowy jak własną kieszeń! To właśnie w nim kupuję te moje podusie dekoracyjne :). Że też nie przyszło mi do głowy, żeby Ci go polecić. Ja cenię ten sklep ze względu na całkiem dobre ceny, jak również � a może przede wszystkim � ze względu na bogatą ofertę.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.4% - SQL: 58.6%]