Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Sprzedaż aut firmowych
Baba Jagna
Junior Member
**


Avatar


Posts: 17
Registered: 28-5-2015
Location: Krak�w
Member Is Offline


[*] posted on 11-4-2016 at 08:33 AM
Sprzedaż aut firmowych


Planuję w firmie wymienic wkrótce flotę samochodową. Aby to zrobić muszę się jednak pozbyć samochodów, które u mnie zalegają. Jest ich około dwudziestu. Szukam jakieś firmy, która weźmie ode mnie całość, bo nie mam czasu na jeżdżenie i sprzedawania samochodów pojedynczo.
View user's profile View All Posts By User
Herald
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 28-5-2015
Location: Szczecin
Member Is Offline


[*] posted on 11-4-2016 at 09:24 AM
Sprzedaż aut firmowych


Samochody firmowe to prawdziwe kąski na rynku motoryzacyjnym. Jeśli są w dobrym stanie to warto je kupować. Klienci o tym doskonale wiedzą i często właśnie takich samochodów poszukują. Sporo komisów skupuje auta w tak zwanych pakietach. Warto z nich skorzystać.
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-4-2016 at 11:05 AM
Sprzedaż aut firmowych


Ja mam samochód kupiony z firmy i sprawuje się doskonale. Trafiłem akurat na auto, które ma niewielki przebieg i tylko trzy lata. Ten okres to zwykle graniczna data dla samochodów flotowych.
View user's profile View All Posts By User
trafalgar
Junior Member
**


Avatar


Posts: 13
Registered: 28-5-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 11-4-2016 at 11:28 AM
Sprzedaż aut firmowych


Ja korzystałem z sopockich kupców aut. Udało mi przeprowadzić transakcję w jeden dzień, a też miałem ponad dwadzieścia pojazdów na zabyciu. Cena była bardzo dobra, biorąc pod uwagę, że ze sprzedażą indywidualną trwało by to zapewne dużo dłużej. A w tym czasie wartość samochodów po prostu spada, a do tego to dopuścić już nie mogłem.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]