Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?
tajga
Junior Member
**




Posts: 19
Registered: 27-4-2016
Location: Krotoszyn
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 04:14 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


hej, postanowiliśmy, że po raz pierwszy spróbujemy sięgnąć po animację reklamowąï¿½ może będzie to dobry krok dla marketingu firmy.:) od pewnego czasu stoimy w miejscu, mamy stałych klientów, ale brakuje nam nowych grup docelowych, wielu ludzi nie wie o naszej ofercie. Chcemy to zmienić. Może wy też próbowaliście czegos takiego? Jak poszło? Jakie studio się wami zajęło?
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 04:24 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


w mojej firmie też było w pewnym momencie takie stanie w miejscu. Ale postawiliśmy bardziej na media społecznościowe, i tak jak ty, postawiliśmy na animację. Udało się nam nawet umieścić ją w lokalnej telewizji. Wzbudziła spore zainteresowanie, to jednak prawda, że telewizja jest jednym z najbardziej wpływowych kanałów kontaktu z klientem.
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 05:48 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


wiesz co, z tą telewizją to zależy, kwestia grup docelowych. Nigdy nie byliśmy w telewizji, skupiamy się wyłącznie na marketingu w Internecie i ewentualnie na akcjach w rzeczywistości, jakieś targi, akcje promocyjne, ulotki i tak dalej. Klientów mamy coraz więcej. Za to zgadzam się, grafika ma znaczenie, dobra grafika przyciąga.:)
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 05:58 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


moja firma zdecydowała się na animację w tym studiu altariastudio.com/oferta/animacje-reklamowe i mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni. Ich animacje reklamowe mają świetny poziom i są kreatywne, więc możesz wyr�żnić się wśr�d konkurencji. U nas właśnie największym problemem była konkurencja, niestety, ale kryzys zażegnany.:)
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 08:02 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


no niestety, z konkurencją trzeba walczyć ;/ ale na szczęście można wyjść z tego cało.:D i o to właśnie chodzi w marketingu, do tego służy.
View user's profile View All Posts By User
pyrexia
Junior Member
**


Avatar


Posts: 6
Registered: 28-5-2015
Location: Starachowice
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 08:31 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


ja mam nawet wrażenie, że dobra animacja jest lepsza od takiej realnej reklamy z aktorami� a wypada taniej.;)
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-5-2017 at 08:55 AM
Kreatywne animacje reklamowe � gdzie i jak?


to chyba ten bajkowy element fantastyki. Wszyscy możemy przypomnieć sobie czasy dzieciństwa.;) chociaż zależy od animacji, bywają też takie niewiarygodnie realistyczne� trzeba dopasować do profilu firmy.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 48.9% - SQL: 51.1%]