Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-5-2017 at 04:48 PM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Siemacie mordki! :) Ostatnio pożegnałem się ze swoim dotychczasowym trenerem, bo jego program, który mi założył, nie przynosił najmniejszego efektu. Forma rosła tak wolno, że się odechciewało, nie wspomnę o rzeźbie. Dlatego poszukuję jakichś trenerów z doświadczeniem na terenie Krakowa. Dacie radę jakichś polecić?
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-5-2017 at 07:36 PM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Wolno, tzn w jakim czasie? Nie mów tylko, że jesteś jednym z tych napinaczy, co to chcą w tydzień czy nawet w miesiąc zrobić nie wiadomo jaką formę i rzeźbę�
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-5-2017 at 09:45 PM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Nie nie, to było pół roku. Ja wiem, że może okres nie jakiś specjalnie długi, ale czaisz gościu� żadnych większych efektów, żeby się coś chociaż zarysowywać zaczęło, a tu nic�
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-5-2017 at 11:41 PM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Aha� no chyba, że tak, to rzeczywiście jakiś gamoń.
View user's profile View All Posts By User
tajga
Junior Member
**




Posts: 19
Registered: 27-4-2016
Location: Krotoszyn
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 12:44 AM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


A co właściwie chcesz zrobić? Czy rzeźbę, czy treningi cardio? Bo to dosyć istotne jednak.
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 12:58 AM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Generalnie zależy mi na treningach ogólnorozwojowych. Dobrze by było sobie wyrzeźbić ciało, ale nie z jakąś tam przesadą. Nie chcę wyglądać jak koks, tylko po prostu, ładnie atletycznie ;)
View user's profile View All Posts By User
tajga
Junior Member
**




Posts: 19
Registered: 27-4-2016
Location: Krotoszyn
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 03:35 AM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


To może po prostu karnet na siłownię?
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 05:25 AM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Ale co mi po tym, jak sam nie ułożę planu treningowego? Dlatego właśnie chcę trenera osobistego, że samemu nie potrafię też osiągnać takiego efektu.
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 05:55 AM
Poszukuję doświadczonych trener�w personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Cześć kolego! Jeśli chcesz znaleźć doświadczonych trener�w personalnych na terenie Krakowa, to może zainteresuj się tym linkiem: studiosynergy.pl/trenerzy/. Tu znajdziesz zawodowych trener�w, kt�rzy nie tylko mają odpowiednie wykształcenie z zakresu trenowania innych os�b i biomechaniki ciała, ale też i mają szerokie doświadczenie, plus jeszcze niekt�rzy z nich mają liczne osiągnięcia.
View user's profile View All Posts By User
Zupa
Junior Member
**


Avatar


Posts: 6
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 07:59 AM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Ja też się do nich wybieram, bo kolega mówił, że oni proponują w ogóle jakieś treningi EMS. Sam jestem ciekaw, jak to działa, ale podobno są dużo skuteczniejsze od zwykłych treningów.
View user's profile View All Posts By User
agnieszkapytlak
Junior Member
**


Avatar


Posts: 18
Registered: 28-5-2015
Location: Karwia
Member Is Offline


[*] posted on 12-5-2017 at 10:58 AM
Poszukuję doświadczonych trenerów personalnych na obszarze Krakowa. Wskażecie jakichś?


Tak, są skuteczniejsze, ponieważ dzięki impulsom elektrycznym pobudzają mięśnie do częstszych skurczy. Przy tym są praktycznie bezkontuzyjne, a na silowni to od razu można się nabawić jakiegoś naciągnięcia mięśni, albo i gorszych rzeczy ;)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]