Forum pasjonatów fotografii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Którą agencję hostess wybrać?
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 26-12-2016 at 09:52 PM
Którą agencję hostess wybrać?


Którą z polskich agencji hostess moglibyscie mi polecić do obsługi gości na spotkaniach biznesowych?
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 26-12-2016 at 11:09 PM
Którą agencję hostess wybrać?


Ja już współpracowałem z kilkoma agencjami, bo czesto wynajmuję hostessy na rozmaite wydarzenia, w których bierze udział moja firma. Najlepszą agencją jak do tej pory okazała się ta, którą można znaleźć w Internecie pod adresem http://www.hostessy.caneli.com.pl/. Jest to agencja działająca w kilku największych miastach polski, tj. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie i Lublinie. Ma ponad 10 letnie doświadczenie na rynku i dysponuje bazą ponad dwóch tysięcy osób przygotowanych do zadań hostessy. Dlatego też jest w stanie wybrać do danego zadania takie dziewczyny, które będą najodpowiedniejsze do jego wykonania.
View user's profile View All Posts By User
Smietana
Junior Member
**


Avatar


Posts: 15
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-12-2016 at 01:33 AM
Którą agencję hostess wybrać?


Brzmi zachęcająco. Nie słyszałem wcześniej o tej agencji. A co możesz powiedzieć o reprezentujacych tą agencję dziewczynach?
View user's profile View All Posts By User
Stefan
Junior Member
**


Avatar


Posts: 30
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-12-2016 at 04:28 AM
Którą agencję hostess wybrać?


No oczywiście są ładne i miłe, ale to nie wszystko. Wyróżniają się również wysoką kultura osobistą, taktem, inteligencją oraz doświadczeniem. Umieją zachować się w każdej sytuacji i odpowiednio odpowiedzieć na pytania zadawane przez uczestników danej imprezy. Są wśród nich również takie dziewczyny, które mogą pełnić rolę hostess tłumaczek, gdyż posiadają biegłą znajomość przynajmniej jednego z najwazniejszych współczesnych języków obcych.
View user's profile View All Posts By User
cyfrowic
Super Administrator
*********




Posts: 1
Registered: 20-8-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-12-2016 at 05:43 AM
Którą agencję hostess wybrać?


O to dla mnie duże zaskoczenie. Czasem na spotkaniach organizowanych przez moją firmę są obecni również goście z zagranicy, więc obecność hostess tłumaczek bardzo by mi się wtedy przydała.
View user's profile View All Posts By User
Szept
Junior Member
**


Avatar


Posts: 34
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 27-12-2016 at 07:56 AM
Którą agencję hostess wybrać?


W takim razie chyba znalazłeś już odpowiednią dla siebie agencję hostess. Pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 50.0% - SQL: 50.0%]