Forum pasjonatów fotografii

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

Burka - 31-8-2017 at 11:28 PM

Mam krótkie pytanie jak w temacie. Szukam balkonika ortopedycznego dla mojej mamy i potrzebuję jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu internetowego. Wiecie gdzie znajdę coś takiego?

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

Stefan - 1-9-2017 at 12:39 AM

Widziałem kiedyś balkonik ortopedyczny na jednej ze stron takiego sklepu. Możesz wejść na https://www.ortomedyczny.pl/balkoniki-rehabilitacyjne-i-chodziki-c-7_12.html i tam zobaczyć ofertę. Wydaje mi się że powinien być tam dobry wybór.

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

Smyslowy - 1-9-2017 at 02:26 AM

Możesz też poszukać w wyszukiwarce takich sklepów. Jest tego trochę i na pewno znajdziesz coś dobrego w fajnej cenie. Szukaj czegoś z dobrego stopu aluminium bo sam kupiłem coś takiego i balkonik okazał się bardzo ciężki i nieporęczny.

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

Czekolada_nesse - 1-9-2017 at 05:16 AM

Jedyny sklep ortopedyczny internetowy jaki znam to sklep Ortomedyczny. Musisz w internecie znaleźć ich stronę i tam zobaczyć czy mają coś takiego w ofercie. Spróbuj jeszcze rozejrzeć się po mieście bo może jest coś takiego u ciebie w okolicy.

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

pyrexia - 1-9-2017 at 06:19 AM

W internecie zawsze ceny są trochę niższe bo odchodzą koszty magazynowania, prowadzenia sklepu itp. Nie spodziewaj się jednak że różnica w cenie będzie na tyle duża że będzie bardziej opłacać się kupować właśnie w sieci.

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

Burka - 1-9-2017 at 07:12 AM

Z tego co do tej pory patrzyłam to ceny w internecie są dużo niższe i jest większy wybór bo w takim sklepie jak jest u nas w mieście jest tylko jeden balkonik i do tego strasznie drogi. W internecie są takie z kółkami i to prawie o połowę tańsze.

Gdzie w internecie kupię balkonik ortopedyczny? Znacie jakiś sklep?

pyrexia - 1-9-2017 at 08:46 AM

W takim razie szukaj w internecie. Może uda ci się znaleźć coś co nie zrujnuje budżetu i będzie tak samo dobre jak to co jest na miejscu :)