Forum pasjonatów fotografii

Dobre, prywatne i w rozsądnej cenie przedszkole z Poznania. Zna ktoś?

Baba Jagna - 28-8-2017 at 12:15 AM

Hej drogie mamy. Mam pytanie jak w temacie, szukam dobrego prywatnego przedszkola ale takiego które nie zdziera z ludzi skóry. Wolę płacić niż wysyłać córkę do publicznej placówki ale też aż taka bogata nie jestem :P

Avenger - 28-8-2017 at 12:49 AM

No jakoś też przemawia do mnie prywatne przedszkole. Nie mam nic do publicznego ale wydaje mi się że prywatnie zawsze jest lepsza opieka i pracownicy bardziej przykładają się do tego co robią.

szmaragdowanoc - 28-8-2017 at 01:38 AM

Niby racja. Jak interesuje cię takie dobre przedszkole z Poznania i do tego w dobrej cenie to możesz sobie zajrzeć na stronę http://latawce-dmuchawce.pl/. Mój syn chodził tam jeszcze w tamtym roku i bardzo podoba mi się ich podejście. Jedzenie dostosowane do alergii mojego syna, dużo ciekawych zajęć i wyjść, zresztą, co ci będę mówić skoro wszystko jest na stronie ;)

Baba Jagna - 28-8-2017 at 04:15 AM

Trafiliście w sedno bo akurat to przedszkole jest niedaleko mnie. Zaraz zobaczę co tam piszą. A jak z cenami? Da się przeżyć?

Burka - 28-8-2017 at 06:50 AM

Ceny też masz na stronie. Na http://latawce-dmuchawce.pl/cennik/ masz cały cennik a na dole jest jeszcze fajnie opisane co wchodzi w jego skład. Dużo ciekawych zajęć i wyjść edukacyjnych. To chyba najlepsze przedszkole z Poznania cennik innych miejsc nie jest już taki kolorowy :)

trafalgar - 28-8-2017 at 07:38 AM

Jest dużo różnych miejsc gdzie będzie bardzo tanio ale przełoży się to na wiele aspektów. Raz już tak wybrałem i naprawdę nie polecam.

Baba Jagna - 28-8-2017 at 08:37 AM

Mogę sobie czegoś żałować ale nie moim dzieciom. Wolę zapłacić więcej za przedszkole ale żeby czuły się tam dobrze niż wysyłać je do jakiegoś niewiadomego miejsca. Zależy mi też na ich rozwoju a taki wybór to ważna sprawa ;)