Forum pasjonatów fotografii

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

pyrexia - 11-7-2017 at 07:28 PM

Cześć! Padła mi ostatnio zębatka w tylnym kole mojego motocykla i niestety, ale jestem póki co uziemiona :( Nie wiem, gdzie mogę kupić odpowiedni i trwały zestaw do swojej maszynki, to znaczy� może inaczej. Widziałam, gdzie mogę kupić, ale mimo wszystko mam nadzieję, że da się taniej.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

Stefan - 11-7-2017 at 08:09 PM

No trudno, takie rzeczy też kosztują, żeby utrzymać, więc nie ma co, tylko zagryź zęby i kup tam, gdize masz dostępny ten napęd, albo przesiądź się na komunikację miejską.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

tajga - 11-7-2017 at 09:56 PM

Ale kolega życzliwy� aż skóra cierpnie� Sama również chcę wymienić już stary łańcuch, więc też śledzę temat.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

Szept - 12-7-2017 at 12:12 AM

A może warto by było zwrócić się bezpośrednio do producenta motocykli? Myślę, że powinni też oferować wymianę uszkodzonych/ starych podzespołów.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

Herald - 12-7-2017 at 02:15 AM

Daj spokój, kolego, za dużo roboty. Dużo lepiej jest kupić po prostu dedykowany zestaw. Jest na przykład MotocyklowySklep24.pl, w którym oferują takie rzeczy za przyzwoitą cenę.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

pyrexia - 12-7-2017 at 04:46 AM

O to już jest jakiś trop. A powiedz mi, masz może jakiś link do tego sklepu? To znaczy, widzę, że tu jest .pl na końcu, ale mi chodzi bardziej o link do samych podzespołów.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

AndIUnd - 12-7-2017 at 06:41 AM

Nie ma sprawy, wystarczy, że wciśniesz ten adres: http://www.motocyklowysklep24.pl/uklad-napedowy-zestawy-napedowe-c-379_749.html i pokażą Ci się motocyklowe zestawy napędowe. Jak sama widzisz, mają zarówno do modeli BMW, Hondy, Yamahy i Suzuki. Zobacz, czy są tu też do Twojego modelu.

Zestaw napędowy do motocykli � gdzie dostanę w dobrej cenie?

pyrexia - 12-7-2017 at 08:33 AM

Jest! Znalazłam :) Dzięki!