Forum pasjonatów fotografii

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

tajga - 22-6-2017 at 08:56 PM

Pewnie macie jakiś ulubiony sklep, w którym kupujecie rajstopy/ Ja szukam na przykład rajstop w wersji stretch i nie mogę niczego ciekawego dopasować., bo po prostu możliwości jest zbyt mało. Dajcie jakiś namiar na dobry sklep dobrymi rajstopami.

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

agnieszkapytlak - 22-6-2017 at 11:46 PM

Przy dzisiejszym tempie życia muzimy dziewczyny mieć duży wyb�r ubrań. Czy to rajstopy stretch czy inne, musi być ich dużo. Ja akurat kupuje swoje tutaj mijo24.pl/category/artykuly-damskie-rajstopy, bo mam w czym wybierać.
3. M1: Oj m�ja żona nad takimi ofertami to by mogło siedzieć bez przerwy...

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

tajga - 23-6-2017 at 02:36 AM

No taka jest już mentalność kobiet, że jeśli chodzi o ciuchyto czas jest zawsze nieograniczony.

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

Smietana - 23-6-2017 at 05:21 AM

Hehe...

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

pyrexia - 23-6-2017 at 06:51 AM

Sklep, o kt�rym wspominasz ma wiele propozyucji, kt�re świetnie się sprawdzają zar�wno podczas spotkań towarzyskich, jak i w codziennej pracy. Mi osobiście bardzo odpowiadają rajstopy Gabriella, kt�re tutaj można zobaczyć mijo24.pl/manufacturer/gabriella, a kt�re są prdukowane przez polskiego producenta obecnego na rynku od wielu lat.

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

Szept - 23-6-2017 at 08:54 AM

W Polsce też mamy markowe produkty, w które warto inwestować... Człowiek nawet nie wie, żę wiele z matek, które są obecne na naszym rynku pochodzi właśnie z naszego kraju.

Rajstopy stretch w najlepszej cenie -gdzie je kupić?

Zupa - 23-6-2017 at 09:11 AM

A i jakościowo są one w większości o wiele lepsze od odpowiedników z innych krajów.