Forum pasjonatów fotografii

Jakie są najlepsze oferty pracy dla kobiet w Holandii?

Baba Jagna - 21-6-2017 at 09:35 PM

Orientujecie się może czy kobieta jest w stanie znaleźć sobie na terenie Holandii jakąś sensowną pracę sezonową? Wiecie, chodzi żeby to nie była nie wiadomo jaka tyrka, ja się do takich rzeczy kompletnie nie nadaję, a i oczywiście zwyczajnie nie chcę.

Jakie są najlepsze oferty pracy dla kobiet w Holandii?

ARTESIA - 21-6-2017 at 11:35 PM

hmmm, według mnie jak dla kobiety to chyba najlepsze co może być to praca przy zbiorach. Tego jest tam mnóstwo, Holandia słynie z kwiatów, także tych szklarniowych, ale można i pracować przy zbiorze owoców czy warzyw.

Jakie są najlepsze oferty pracy dla kobiet w Holandii?

szmaragdowanoc - 22-6-2017 at 01:06 AM

Ewentualnie gdzieś na pakowaniu w jakichś zakładach produkcyjnych czy coś w tym stylu. Powiem Ci tak, szukając pracy dla kobiet w Holandii przede wszystkim upewnij się, że korzystasz z porządnego biura pośrednictwa pracy. Według mnie nie zawiedziesz się na tej firmie marvelpc.pl/praca-w-holandii.html, a i masz tam dosłownie masę r�żnych ofert pracy, zapewne znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Mają duże doświadczenie i przede wszystkim pomagają na każdym kroku.

Jakie są najlepsze oferty pracy dla kobiet w Holandii?

Baba Jagna - 22-6-2017 at 03:37 AM

Te zbiory to faktycznie ciekawa propozycja. Czy biuro organizuje transport na miejsce?

Jakie są najlepsze oferty pracy dla kobiet w Holandii?

szmaragdowanoc - 22-6-2017 at 06:29 AM

Transport, nocleg i wiele więcej, poczytaj sobie dokładnie na stronie ;)