Forum pasjonatów fotografii

Gdzie zrobić uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu?

rosenkranz - 13-6-2017 at 02:09 AM

Mam możliwość podjęcia pracy w dziale logistyki nowo powstającego zakładu ale żeby to zrobić muszę mieć uprawnienia na wózki widłowe. Wiem że takie kursy są ogólnie dostępne ale z racji tego że nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności to chciał bym się dowiedzieć trochę więcej niż tylko muszę.

Gdzie zrobić uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu?

Avenger - 13-6-2017 at 02:35 AM

Polecam wejść na http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kurs-na-wozek-widlowy/ i tam sprawdzić dostępne terminy. Firma zajmuje się głównie zagadnieniami bhp ale jeżeli zależy ci na firmie wydającej uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu to oni są naprawdę warci polecenia głównie ze względu na to jak przekazywana jest wiedza.

Gdzie zrobić uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu?

szmaragdowanoc - 13-6-2017 at 05:14 AM

Firma o której pisał kolega wyżej jak najbardziej ma dobrą renomę. Ewentualnie wysłałam ci jeszcze namiary na firmę która robi również takie szkolenia nie tylko na zwykłe wózki ale też maszyny specjalistyczne. Może ich oferta cię zainteresuje :)

Gdzie zrobić uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu?

rosenkranz - 13-6-2017 at 07:04 AM

Jaki jest koszt takiego kursu? I czy w cenie znajduje się też egzamin wraz z wydaniem uprawnień?

Gdzie zrobić uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu?

Avenger - 13-6-2017 at 09:21 AM

Napisał bym ci ile dokładnie ale już nie pamiętam, powinno być na stronie. Co do ceny to zawiera już pełen pakiet :)