Forum pasjonatów fotografii

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

tajga - 12-6-2017 at 11:09 PM

Możecie jakoś mi pomóc? Człowiek z którym jestem od ponad pięciu lat i z którym chcę ślubu prawdopodobnie zdradza mnie z koleżanką z pracy. Nie wiem tego na pewno ale bardzo wiele na to wskazuje. Jak powinnam się teraz zachować???

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

agnieszkapytlak - 13-6-2017 at 12:27 AM

Ja kiedyś miałam podobne podejrzenia i okazało się że prawda jest zupełnie inna. Nie możesz się załamywać ani niczego przesądzać. Spróbuj rozmowy z nim, może wszystko się pozytywnie wyjaśni?

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

Szept - 13-6-2017 at 12:35 AM

Heh, u mnie właśnie było tak że podejrzenia potwierdziły się w całej rozciągłości. Nie ma na to wzoru. Życzę hartu ducha w mierzeniu się z prawdą.

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

Stefan - 13-6-2017 at 01:17 AM

Poczytaj sobie ten poradnik detektywrudnicki.pl/pl/co-zrobic-gdy-partner-zdradza/. Według Ciebie coś się pokrywa? Nim powiesz wszem i wobec: zdradza mnie partner powinnaś być o tym przekonana. Może zleć w tym biurze żeby to sprawdzili? To jedna z lepszych agencji zajmujących się tego rodzaju sprawami.

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

Baba Jagna - 13-6-2017 at 01:34 AM

Też sądzę że za dużo na ten moment dramatyzujesz a potrzebne jest mimo wszystko racjonalne podejście. Spróbuj z detektywem, najwyżej wydasz pieniądze ale będziesz miała pewność.

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

Smyslowy - 13-6-2017 at 01:58 AM

Moim zdaniem domysły to jest najgorsza rzecz. Nawet jak Cię Twój facet nie zdradza to swoim zachowaniem możesz rozwalić sobie związek z nim.

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

ARTESIA - 13-6-2017 at 04:07 AM

Nie radź się koleżanek (ćwiczyłam to, najgorsza opcja!) tylko porozmawiaj z partnerem. Szczerze o Was. To może wiele wyjaśnić, a jego ewentualne dziwne zachowanie może mieć inne podłoże.

Jestem prawie pewna że zdradza mnie partner i nie wiem co zrobić...

Kurczapka - 13-6-2017 at 06:58 AM

Jestem po rozwodzie, dowodów zdrady szukałam właśnie przez detektywa spod tego linka. Znalazłam je i zakończyłam związek z kłamcą. Tobie też radzę sprawdzić go.