Forum pasjonatów fotografii

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

Smyslowy - 18-5-2017 at 09:17 PM

Chcę kupić dobry, solidny zbiornik na paliwo. Niestety nie mam specjalnego rozeznania w cenach, jak się one kształtują i co w określonym budżecie można otrzymać. Raczej wystarczy mi zbiornik o pojemności w granicach 2-2,5 tysiąca litrów. Raczej z tych nowszej generacji. Jak znacie jakiś ciekawy sklep lub producenta to chętnie się dowiem.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

AndIUnd - 18-5-2017 at 11:44 PM

W tym momencie oferta wydaje się być całkiem szeroka bo masz zarówno mniejsze jak i naprawdę duże zbiorniki. Wszystko jest kwestią indywidualnych potrzeb. Jakbyś potrzebował czegoś bardziej kompaktowego to na pewno nie będzie kłopotu.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

rosenkranz - 19-5-2017 at 12:21 AM

W gruncie rzeczy wszystko co potrzebne do przechowywania paliw względnie olejów napędowych masz w sprzedaży. Tylko kwestią otwartą jest czy będzie to wyrób krajowy czy jednak zagraniczny.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

Burka - 19-5-2017 at 03:18 AM

Moje doświadczenie pokazuje że jak tematem są zbiorniki na paliwo ceny wypadają na duży plus pod względem stosunku do jakości. Najlepiej będzie jeśli sięgniesz po rozwiązanie dwupłaszczowe, zerknij sobie tu: http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/. Aktualnie to jest technologia która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo przechowywania paliw i równocześnie ich relatywnie łatwe użytkowanie.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

Baba Jagna - 19-5-2017 at 05:00 AM

Widzę że nawet niektóre kobiety znają się na takich rzeczach :) Ja też to i owo wiem bo prowadzę gospodarstwo i mam do dyspozycji jeden zbiornik z paliwem. Jednak znacznie ułatwia to korzystanie z maszyn rolniczych.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

Herald - 19-5-2017 at 05:45 AM

No fakt, ciężko mi sobie wyobrazić żeby jeździć z traktorem albo kombajnem na stację. Zresztą zajezdnie autobusowe też mają takie systemy i chyba bardzo dobrze się u nich sprawdzają.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

szmaragdowanoc - 19-5-2017 at 08:43 AM

Ja też znam firmę ZbiornikiZaGrosze.pl. Mój tata kupował u nich zbiornik na olej napędowy. Sprawdza się bardzo dobrze, ma czujnik szczelności więc w razie jakiegoś wycieku nie będzie żadnego problemu by zareagować.

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

agnieszkapytlak - 19-5-2017 at 10:56 AM

Nie jest to moja bajka, prędzej mój mąż by coś doradził bo on jednak ma smykałkę do wszelkich technicznych spraw :D

Jakie ceny zbiorników na paliwo są teraz na rynku?

Avenger - 19-5-2017 at 12:06 PM

Inwestując w odpowiednie modele zbiorników najwięcej zyskują dystrybutorzy paliw. Ponoć w przeszłości w ciągu roku były duże straty związane z nieoptymalną szczelnością tych silosów na paliwo.