Forum pasjonatów fotografii

Gdzie zamawialiście szafki lekarskie?

MArysia - 15-5-2017 at 01:41 AM

Gdzie opłaca się zamawiać szafki lekarskie żeby nie przepłacić i dostać coś co nie straci koloru, albo nie zejdzie farba? Liczę na waszą pomoc bo sporo już przejrzałam sklepó i ofert ale jak dotąd nic konkretnego nie udalo mi sie znaleźć.

Gdzie zamawialiście szafki lekarskie?

rosenkranz - 15-5-2017 at 04:28 AM

Nie lepiej kupić jakiś ładny regał niż te straszne i skrzypiące szafki kojarzące się z eksperymentami medycznymi?

Gdzie zamawialiście szafki lekarskie?

Smyslowy - 15-5-2017 at 05:06 AM

Cześć, mam u siebie takie: x47.pl/Meble-medyczne/Szafy-Szafki-lekarskie i jestem zadowolony z wyboru, bo zamykają się cicho, są bardzo użyteczne i zaprojektowane w przemyślany sposób. Niestety kolega chyba nie bardzo ma pojęcie o pracy w gabinecie lekarskim bo regał nie sprawdzi się pod żadnym wzgledem a juz szczególnie jesli idzie o utrzymanie czystości.

Gdzie zamawialiście szafki lekarskie?

pyrexia - 15-5-2017 at 06:25 AM

Zgadzam się z każdym słowem. Na x47.pl masz bardzo duży wybór szafek w niskich cenach które nie dość że ładnie wyglądają to po prostu się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. A że koledze się kojarzą z eksperymentami medycznymi to już nie wiem co mam napisać. Może warto z jakimś specjalistą na ten temat porozmawiać :P