Forum pasjonatów fotografii

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Czekolada_nesse - 10-4-2017 at 10:41 AM

Czesc wszystkim, potrzebuje pilnie waszej porady � upatrzyłam sobie pewne koszule dla mojego nowego chłopaka. Znamy się od miesiąca i tak się sklada, ze za chwile będzie miał 30 urodziny. Na szybko wymyslilam, ze kupie mu jakas koszule, bo lubi je nosic na co dzień. Nie jakies tam super eleganckie, tylko jeansowe itd. Mam tylko dylemat czy jest to odpowiedni prezent po tak krótkim czasie?

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Burka - 10-4-2017 at 12:51 PM

Mój facet po miesiącu znajomości dostal ode mnie bilet na I lige koszykówki. To tez było sza-leństwo, ale warte grzechu � :)

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

ARTESIA - 10-4-2017 at 02:16 PM

A ja mysle, ze meska koszula jest na tyle uniwersalna rzecza, ze nie powinnas się tym aż tak przejmować. Zwłaszcza, ze jak mówisz � nosi je na co dzień.

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Baba Jagna - 10-4-2017 at 04:24 PM

Pochwal się raczej co to za koszule upatrzylas? Może cos spodoba mi się również dla mojego faceta? ;)

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Czekolada_nesse - 10-4-2017 at 05:41 PM

Okej, to pierwsza propozycja to koszule Pepe Jeans: https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/PEPE-JEANS/425. Widziałam tę metke i dlatego łatwiej było mi znaleźć coś wlasnie z tego. Nie wiem co prawda czy pójść w tradycyjną gladka, czy też może lepiej wybrać cos z tych wzorzystych. Najchetniej obie bym mu kupila, ale nie chce az tak zaszaleć. W końcu znamy się tak krotko�

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

agnieszkapytlak - 10-4-2017 at 07:54 PM

jakbym miała wybierac, to ide we wzorzysta � ciekawsza ;)

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Burka - 10-4-2017 at 10:21 PM

ja obstawiam gładką, bardziej uniwersalna mi się wydaje. A ta druga opcja?

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Czekolada_nesse - 10-4-2017 at 11:30 PM

A ta druga opcja to to: https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/TOMMY-HILFIGER/71. A te z kolei wygladaja na swietnie dopasowane i bardzo podobają mi się te kraciaste wzory. Sa naprawdę zaczepiste. Lubie zywe kolory, a przy jego ciemnych włosach i ciemnej karnacji tego typu kom-binacje będą wygladac super. Tak mysle� ;)

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

ARTESIA - 11-4-2017 at 12:35 AM

No to chyba już wybralas ;PPP

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Czekolada_nesse - 11-4-2017 at 02:27 AM

No jeszcze nie ;) licze na wasza opinie ;)

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

agnieszkapytlak - 11-4-2017 at 02:49 AM

A może jedną koszule Pepe Jeans a jedna Tommy Hilfiger? Nie ma może od razu imienin po drodze? ;)))))

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Czekolada_nesse - 11-4-2017 at 04:36 AM

Tak by było naprosciej, ale nie chce go rozpuszczać od samego poczatku :PPPP Niestety imieniny ma za pol roku.

Czy koszula to dobry pomysł na prezent dla nowego faceta?

Burka - 11-4-2017 at 07:21 AM

Chyba sama powinnas to czuc�