Forum pasjonatów fotografii

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

Stefan - 3-4-2017 at 11:39 PM

Wiele lat próbowałem ustabilizować swoje życie w Polsce, ale niestety to się cały czas nie udaje. Postanowiłem wyemigrować, ale w kierunku dość specyficznym, bo marzy mi się Australia. Sprawdzaałem trochę informacji na temat organizacji takiego wyjazdu i trochę już wiem, ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o biurokracje to jesst chyba jeszcze większa niż w Polsce. Może orientujecie się na ile przyznaje się wizę pracowniczą takim osobom jak ja?

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

Herald - 4-4-2017 at 01:14 AM

No znalezienie takiej informacji bezpośrednio na stronach rządowych to faktycznie wielkie wyzwanie i to sam zdążyłem się o tym przkoenać. Kiedy kilka lat temu podobi ejak Ty chciałem opuścić kraj, okazało się, że musiałbym zacząć cały proces pół roku wcześniej. Na szczęście zbuiegi okoliczności sprawiły, że udało mi się załtawić wszystko wcześniej.

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

Burka - 4-4-2017 at 03:00 AM

Tak sobie czytam co panowie piszecie i muszę powiedziec, że wcale nie trzeba czekać na takie zbiegi okoliczności. Jeśli chcesz pojechać do pracy i interesuje Cię wiza pracownicza do Australii to zajrzyj tutaj http://australiahome.edu.pl/457-wiza/, cała procedura zostanie wtedy odpowiednio poprowadzona przez firmę, któa się na tym zna i prowadziła takie procesy wielokrotnie.

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

Stefan - 4-4-2017 at 03:36 AM

No to jest dla mnie super informacja. Faktycznie trudno naleźć informacje na ten temat i smameu można metodą prób i błędów robić, dlatego nadzór takiejj firmy jest świetny :))))

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

ARTESIA - 4-4-2017 at 05:18 AM

Z praktycznego punktu widzenia wiza pracownicza jest udzielana na 4 lata, ale już po 32 latach pracy można się ubiegać o wizę permanentną. Każdy następny wniosek to oczywiście koljeny koszt, bo wizy są wydawane za opłatą.

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

rosenkranz - 4-4-2017 at 07:40 AM

Ja tam nie boje się tych kosztów wcale, bo przecież można nieźle w Australii zarobić. Musz
Wybierając wizę do Australii wiem, żę nie muszę się stresować... Zawsze radzę się specjalistó, któtrych można tutaj http://australiahome.edu.pl/ znaleźć i liczyć na ich pomoc na każdy etapie aplikowanie o wizę...

Wiza pracownicza do Australii � na jaki okres przyznają?

szmaragdowanoc - 4-4-2017 at 09:54 AM

Szkoda, że cały czas polscy obywatele muszą skłądać podania i wydanie wiz na pracę za granicami. Chociaż z drugiej strony gdyby można było swobodnie podejmowac prace to rynek na pewno by się zepsuł.