Forum pasjonatów fotografii

Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?

agnieszkapytlak - 20-3-2017 at 03:55 AM

Cześć. Wiem, że na naukę pewnych rzeczy jest za późno, ale tak sobie myślę, że może nawet mimo mojego uda mi się coś fanego załatwić? Chciałabym się nauczyć tańczyć. To jest jedno z takich moich marzeń, które zawsze chciałam zrealizować, ale jakoś nigdy mi się nie udało. Może teraz nadszedł wreszcie na to czas i ktoś z Was może poleci jakąś szkołę tańca, w której nawet dorośli, a nie tylko dzieci mogą się nauczyć tańczyć? Na pewno coś takiego istnieje, tylko no właśnie gdzie?

Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?

Herald - 20-3-2017 at 04:33 AM

Istnieć istnieje, bo moja żona na takie zajęcia właśnie chodzi i bardzo sobie chwali. Teraz jej nie ma w domu, ale jak tylko wróci to ją zapytam o to, gdzie te zajęcia są i jak będziesz chciała to Ci tutaj napiszę. Żona mówi, że zawsze jest przyjemna zajęcia na tych zajęciach, uczą się naprawdę różnych stylów tanecznych, instruktory zawsze mają miłe i ciekawe podejśćie, więc w skrócie � jej się podoba

Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?

agnieszkapytlak - 20-3-2017 at 05:58 AM

Jasne, że jestem zainteresowana. Inaczej bym przecież nie pytała, gdybym nie była. Ale jestem bardzo teraz zainteresowana tym miejscem właśnie, które Twoja żona poleca i mam nadzeję, że zaraz mi szybko odpowiesz gdzie to jest i jak to dokładnie wygląda, bo ja to jednak trochę jestem przerażona tym, że już wkrótce mam się uczyć tańczyć, ale jednocześnie nie mogę się tego doczekać

Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?

Herald - 20-3-2017 at 08:50 AM

robię, co mogę :D Ale spokojnie, tu nie ma co być przerażonym. Og�lnie jeśli interesuje Cię jakaś szkoła tańca Warszawa jest pod tym względem dobrze zorganizowana i zawsze się tu coś znajdzie ciekawego. A na stronie możesz właśnie zobaczyć to miejsce, do kt�rego ona chodzi. Doświadczeni instruktorzy, dobrze wyposażone sale i dużo chęci to zalety tego miejsca

Szukam szkoły tańca w Warszawie. Ktoś coś może polecić?

agnieszkapytlak - 20-3-2017 at 09:42 AM

Świetnie! <3 Może wreszcie się naucze tańczyć i to jeszcze w takiej dobrej atmosferze. Bardzo Ci dziękuję za te informacje, teraz mogę spełniać swoje dawne marzenia i wreszcie się brać za to, za co zawsze chciałam :)