Forum pasjonatów fotografii

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

MArysia - 16-3-2017 at 12:56 AM

Orientuje się ktoś może w deweloperach działających na terenie Szczecina, którzy zajmują się budowaniem i sprzedażą mieszkań w tym właśnie mieście? Zaczyna rozglądać się za mieszkaniem dla siebie, będzie to moje pierwsze mieszkanie, na pewno na bardzo wysoki kredyt i dlatego chcę kupić w pewnym miejscu. Pomożecie?

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

Czekolada_nesse - 16-3-2017 at 03:22 AM

Na Twoim miejscu wybierałabym oferty deweloperów, którzy od dłuższego czasu działają na rynku i można znaleźć o nich jakieś opinie. Sprawdź jakie inwestycje mieszkaniowe prowadzone są aktualnie w mieście, albo dopiero co zakończone, spisz deweloperów i szukaj informacji o nich.

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

Smyslowy - 16-3-2017 at 03:57 AM

Pewnych deweloperów na pewno znajdziesz tutaj http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html, masz tak naprawdę mnóstwo ofert deweloperów mieszkaniowych w Szczecinie. Firma jest pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości i wybiera tylko sprawdzone oferty, bezpieczne i masz tam mieszkania z różnych części miasta, w różnych standardzie i szerokiej rozpiętości cen, więc łatwiej znaleźć coś konkretnego.

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

Stefan - 16-3-2017 at 04:08 AM

na stronie internetowej hestianieruchomosci.pl sam poszukiwałem ze swoim synem mieszkania, właśnie dla niego i przyznaję, że to grupa specjalistów. Zaskoczyli mnie tym jak dobrze potrafili dobrać oferty mieszkaniowe do potrzeb syna, transakcja została przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie, a i pomogli synowi w uzyskaniu kredytu.

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

pyrexia - 16-3-2017 at 04:44 AM

Uważaj moja droga przede wszystkim na zadłużonych deweloperów. Jeśli kupujesz mieszkanie to warto od razu postarać się o własność dla nieruchomości. Wtedy nawet jak deweloper okaże się nieopłacalny to bank, gdzie się zadłużył, nie może brać pod uwagę Twojego mieszkania przy obliczaniu masy upadłościowej.

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

MArysia - 16-3-2017 at 07:08 AM

Właśnie tego się bardzo boję, że po 2-3 latach okaże się iż cała nieruchomośc idzie pod młotek bo deweloper niewypłacalny. Sporo się dzisiaj o tym słyszy :/

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

Smyslowy - 16-3-2017 at 09:05 AM

Dlatego polecam skorzystać z pomocy tego pośrednika, to naprawdę profesjonaliści i opłaca się wydać na nich te parę złotych więcej.

Jakiego dewelopera mieszkaniowego w Szczecinie możecie polecić?

MArysia - 16-3-2017 at 11:00 AM

OK, serdeczne dzięki za pomoc!