Forum pasjonatów fotografii

Nie mam ciepłej wody, czy pompa ciepła do CWU to dobre rozwiązanie?

Smyslowy - 21-2-2017 at 03:22 AM

Siemanko mieszkam w starym domu po dziadkach gdzie nie ma cieplej wody, z ogrzewaniem tez jest ciezko, jest kociol ale nie jest on wystarczający, bo szybko robi się zimno, niedlugo biore ślub i chciałbym stworzyć tam godne warunki do zycia, na rynku jest sporo urządzeń grzewczych, ale moja uwage przykuła pompa ciepła CWU powietrzno-wodna, to dobre rozwiązanie?

Nie mam ciepłej wody, czy pompa ciepła do CWU to dobre rozwiązanie?

Czekolada_nesse - 21-2-2017 at 05:28 AM

CWU a co to takiego bo nie jestem w temacie?

Nie mam ciepłej wody, czy pompa ciepła do CWU to dobre rozwiązanie?

Smyslowy - 21-2-2017 at 07:21 AM

CWU czyli ciepła woda uzytkowa.

Nie mam ciepłej wody, czy pompa ciepła do CWU to dobre rozwiązanie?

AndIUnd - 21-2-2017 at 09:33 AM

Pytasz czy to dobre rozwiazanie taka pompa ciepła CWU, jak najbardziej takie pompy powietrzno-wodne nie tylko ogrzeją wode, ale to jeden z najlepszych sposobów na ogrzanie całego budynku, na http://www.soltec.sklep.pl/pompy-ciepla-c-158.html znajdziesz duzy wybor takich pomp powietrznowodnych, które albo można skonfigurować z kotłem który już masz w ten sposob będzie on wydajniejszy albo niewykluczone ze będziesz potrzebował nowego kotła, najlepiej spytac fachowców oni powiedzą ci co i jak.

Nie mam ciepłej wody, czy pompa ciepła do CWU to dobre rozwiązanie?

Herald - 21-2-2017 at 10:07 AM

Zgadzam się, o koszty nie musisz sie martwic bo taką pompę ciepła można zakupić w atrakcyjnym systemie ratalnym już od złotówki, wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia.