Forum pasjonatów fotografii

Chcę kupić fajkę bongo

Smyslowy - 14-2-2017 at 09:15 PM

Potrzebuję kupić bongo fajki w dobrej cenie. Wolałbym nie przepłacać. Czy możecie dac mi namiary na jakas porzadna firme?

Chcę kupić fajkę bongo

Stefan - 14-2-2017 at 11:54 PM

Na pewno w necie znajdziesz duzo takich firm które sprzedaja bongo fajka dobra to jednak przydatna w zyciu rzecz jak człowiek chce troche zapomniec o swiecie i o przyziemnych sprawach.

Chcę kupić fajkę bongo

Baba Jagna - 15-2-2017 at 02:17 AM

Jeśli naprawde zalezy ci na cenie to chyba najlepiej hurtownia. Bo ja nie widze innego wyjscia.

Chcę kupić fajkę bongo

AndIUnd - 15-2-2017 at 02:28 AM

Ja kupuję fajki tutaj https://e-mbj.com/163-trafika na tej stronie co tu podaje to możesz kupic rozne rodzaje bongo fajka jest sprzętem z którego teraz bardzo wiele osob korzysta. A poza tym ta hurtownia ma tez sporo roznych innych akcesoriow dla osob palących np. cybuchy, sitka. I oczywiście tyton ; )

Chcę kupić fajkę bongo

trafalgar - 15-2-2017 at 02:43 AM

Ja to tylko już przez neta kupuje czy chodzi o bongo czy nie chodzi o bongo. Bo zawsze to mniej czasu mi zajmuje. A tak to nawet dojechac trzeba.

Chcę kupić fajkę bongo

AndIUnd - 15-2-2017 at 03:18 AM

Wiesz każdy patrzy na to co mu wygodniej i na czym mu konkretnie zalezy. co do E-MBJ to oni maja bardzo wiele różnorodnych produktow które sprzedaja i to niekoniecznie dla osob, które pala bo oni oferuja tez np. dyski zewnętrzne, ale co dokładnie to musiałbys zobaczyc na ich stronie i doczytac po prostu.

Chcę kupić fajkę bongo

trafalgar - 15-2-2017 at 05:08 AM

Dla mnie bongo ma być przede wszystkim wygodne nie może tez być zbyt wysokie ani duze bo mam ograniczone miejsce w pokoju. Ale jakos filtrowania tez powinna być odpowiednia.

Chcę kupić fajkę bongo

Stefan - 15-2-2017 at 06:54 AM

Kazde bongo ma inaczej rozłożony system filtracji i każdy inaczej ,,walczy� z toksynami. Trzeba sobie zwyczajnie poczytac opisy produktow na stronie. Wtedy można cos konkretnego sobie wybrac. A poza tym bongo to jednak fajna rzecz nawet na prezent można kupic.

Chcę kupić fajkę bongo

trafalgar - 15-2-2017 at 07:22 AM

Bongo teraz jest wykonywane z bardzo różnorodnych materiałów i jest robione z akrylu szkła czy w ogole z aluminium. Ale tak czy owak jest zawsze wytrzymale. No i bongo musi być praktyczne bo inaczej to lipa.