Forum pasjonatów fotografii

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

Baba Jagna - 17-1-2017 at 09:26 PM

Polećcie proszę kwiaciarnię która realizuje dekoracje na przyjęcia, okolice Szczyrku. Przy okazji szukam inspiracji dekoracyjnych. Chodzi o przyjęcie rocznicowe.

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

trafalgar - 17-1-2017 at 11:43 PM

Polecam zajrzeć na tę stronę http://firmamalgorzata.pl/. Szybko realizują zamówienia. Zamawiałem ozdoby na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu rodziców. Całość wypadła ok, byliśmy zadowoleni z wystroju, przede wszystkim „jubilaci”.

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

ARTESIA - 18-1-2017 at 01:28 AM

A ile osób będzie uczestnicyzć?

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

Baba Jagna - 18-1-2017 at 03:58 AM

Około dwudziestu, krewnych i bliskich znajomych. Tak, właśnie rocznica ślubu.

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

ARTESIA - 18-1-2017 at 06:46 AM

To sala pewnie jakaś mniejsza. Jeśli to przyjęcie rocznicowe to postawiłabym na romantyzm, a więc dużo świec. Róże, czerwienie itd, ale koniecznie przełamane jakąś delikatną zielenią i bielą. Sama czerwień absolutnie odpada, jedynie jako dodatek kolorystyczny.

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

szmaragdowanoc - 18-1-2017 at 07:03 AM

Postawiłabym na klasykę, białe obrusy, biała porcelana, można rozsypać płatki róż, postawić białe świece, zarówno te małe tlihgty, jak i duże. Można też postawić na nowoczesność i zorganizować multimedialną dekorację w postaci wyświetlanych pamiątkowych rodzinnych zdjęć.

Dekoracje na przyjęcie rocznicowe

pyrexia - 18-1-2017 at 08:48 AM

Ja również postawiłabym na biel, z dodatkiem zieleni i różu. Można też urządzić tematyczne przyjęcie, wówczas dekoracje powinny jakoś nawiązywać do tematu odgórnie przyjętego, np. podróże, wśród dekoracji mogą pojawić się motywy z map itp. Jeśli chodzi o kwiaty to ja bym postawiła na odważne kolory, a nie trzymała się tej tradycyjnej bieli, bo to trochę nudne. Może frezje, albo tulipany. Albo kwiaty „farbowane” w różnych fantazyjnych barwach. Teraz jest sporo oryginalnych możliwości.