Forum pasjonatów fotografii

Vredestein, to dobre opony letnie?

Smietana - 4-1-2017 at 11:07 PM

tak jak zacząłem w temacie � czy uważacie, że Vredestein to dobre opony na lato? Macie, chcecie mieć, wiecie coś w ogóle o nich?:) ja wiem tyle, że to holenderska marka i wiele dobrego mówi się o jej nośności� A jeśli macie założone takie opony, dajcie jeszcze znać gdzie je kupiliście i ile za nie daliście. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.:)

Vredestein, to dobre opony letnie?

Szept - 5-1-2017 at 01:33 AM

Z tą marką generalnie jest ciekawa historia.:) to była holenderska filia firmy z Ameryki i trochę na początku się zdziwili, bo drogi w Ameryce, a drogi w Europie, to jest zupełnie inna bajka. Więc te ich opony niezbyt dobrze radziły sobie na nawierzchni i nie trzymały się podłoża. Ale żeby nie zaliczyć totalnej katastrofy zebrali zespół ekspertów, obadali sytuację i wymyślili nowe modele, które sprawdzą się w Europie. I tak od porażki do sukcesu� Bo Vredestein to naprawdę przyzwoita marka i nieźle się prowadzi. Eksperci nie debatowali na marne.;)

Vredestein, to dobre opony letnie?

Stefan - 5-1-2017 at 04:22 AM

Nie znałem tej historii.;) Swoje opony kupowałem w tym sklepie internetowym sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-letnie i mają świetną jakość. Do tego genialnie wyglądają � mam model V67. Za taką dobrą markę jak Vredestein opony letnie naprawdę nie są drogie, tutaj po obniżce ceny kupiłem za trochę ponad sto złotych sztukę� Złoty interes.;)

Vredestein, to dobre opony letnie?

tajga - 5-1-2017 at 07:10 AM

no bo to fakt, że warunki w Ameryce i w Polsce są inne.;) choćby nawet klimatycznie. Też zaufałam Vredestein opony letnie dobrze trzymają się drogi, szybko hamują, łatwo biorą zakręty i nie są podatne na usterki. Super.:)

Vredestein, to dobre opony letnie?

agnieszkapytlak - 5-1-2017 at 09:40 AM

ja rok temu kupiłam model Multi Rill i jestem bardzo zadowolona. Opony Kunicki mają świetne ceny wszystkich marek, ale wybrałam Vredestein, bo polecił mi je kolega. Wyglądają świetnie, no i rzecz jasna są bardzo praktyczne i wytrzymałe.:)

Vredestein, to dobre opony letnie?

Smietana - 5-1-2017 at 11:36 AM

Dziękuję wszystkim za komentarze, chyba przekonałem się do tej marki. A widzę, że i ceny ma naprawdę atrakcyjne. Jeszcze raz dzięki.;)