Forum pasjonatów fotografii

Sporządzanie dokumentacji podatkowej

tajga - 5-1-2017 at 05:08 AM

Cześć, potrzebuje firmy, która zajmie się sporządzeniem dokumentacji podatkowej. Sama niestety nie znam się na tym za bardzo, więc potrzebuje pomocy doświadczonych ekspertów. Czy znacie firmę godną polecenia?

Sporządzanie dokumentacji podatkowej

agnieszkapytlak - 5-1-2017 at 06:19 AM

Witaj, co do dokumentacji podatkowych to sama też nie mam o tym zielonego pojęcia. Tak jak ty postanowiłam wynająć do tego zewnętrzną firmę i uważam, że trafiłam idealnie. Informacje o nich znajdziesz na stronie: http://swgk.pl/pl/uslugi/sporzadzanie-dokumentacji, gdzie jak można zauważyć mają bardzo szeroki zakres usług. Zdecydowanie polecam, jestem pewna, że będziesz zadowolona.

Sporządzanie dokumentacji podatkowej

Zupa - 5-1-2017 at 07:58 AM

Również polecam wspomnianą firmę. Tworzą dla mnie takie dokumentacje już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z usług. Wszystko jest precyzyjnie przygotowane, dzięki czemu nie muszę się obawiać przykrych konsekwencji wynikających z niedopełnienia obowiązku.

Sporządzanie dokumentacji podatkowej

Smyslowy - 5-1-2017 at 09:23 AM

Witam Was, uważam, że proponowana wcześniej firma to najlepszy wybór. Od wielu lat z nimi współpracuje i nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Są bardzo profesjonalni i dokładni w tym co robią.