Forum pasjonatów fotografii

Potrzebne wytrzymałe tkaniny.

MArysia - 6-12-2016 at 03:58 AM

cześć wszystkim, w wyborze mebli największą wartość dla mnie stanowi nie cena, ale jakość, wydajność i wytrzymałość. To samo dotyczy także zakupu tkaniny. Mam zwierzęta w domu, także spotkałam się już z wieloma tkaninami, które po kilkudniowej przyjaźni z moimi kociakami wywieszały białą flagę. Teraz chciałabym bardziej wytrzymały materiał. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. Pzdr.

Potrzebne wytrzymałe tkaniny.

Burka - 6-12-2016 at 06:02 AM

U mnie w domu zawsze na sofie nie ma prawie miejsca żeby usiąść, bo większość miejsca zajmują poduszki w kwiatowe wzory. Zwierzakowi one trochę przeszkadzają, więc na sofę nie wchodzi i jej nie drapie. Nie wiem, czy to podziała w przypadku wszystkich kotów, czy to mój jest tak wyjątkowo grzeczny :).

Potrzebne wytrzymałe tkaniny.

szmaragdowanoc - 6-12-2016 at 08:41 AM

Ja kiedyś wyszłam ze sklepu z rozkładanym narożnikiem , na który kupowałam co jakiś czas tkaniny tapicerskie ale mało która spełniła moje oczekiwania, bo jestem dość wymagającym konsumentem, nie ukrywam.

Potrzebne wytrzymałe tkaniny.

MArysia - 6-12-2016 at 09:01 AM

No ja właśnie też, więc obawiam się że koniec końców nie znajdę nic godnego uwagi.

Potrzebne wytrzymałe tkaniny.

szmaragdowanoc - 6-12-2016 at 09:49 AM

Nie panikuj. Wytrzymały materiał znajdziesz na stronie internetowej sklepu BlackCatDesign. Mają tam ogromny asortyment dobrej jakości tkanin, dlatego warto spędzić trochę czasu na przeglądaniu oferty.

Potrzebne wytrzymałe tkaniny.

Burka - 6-12-2016 at 11:41 AM

Znam ten sklep internetowy jak własną kieszeń! To właśnie w nim kupuję te moje podusie dekoracyjne :). Że też nie przyszło mi do głowy, żeby Ci go polecić. Ja cenię ten sklep ze względu na całkiem dobre ceny, jak również � a może przede wszystkim � ze względu na bogatą ofertę.