Forum pasjonatów fotografii

Najlepszy producent opon

MArysia - 27-7-2016 at 09:46 PM

witajcie, kupiłam ostatnio swój pierwszy samochód, a nie mam za bardzo osoby, której mogłabym się poradzić w kwestii ogumienia. Jakiego producenta powinnam wybrać? Opony odpowiadają za nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy, dlatego nie chcę wybierać tanich rozwiązań, które nie dadzą mi tej gwaranacji

Najlepszy producent opon

Szept - 27-7-2016 at 11:35 PM

na świecie istnieje wielu uznanych producentów ogumienia do samochodów osobowych. Nie ma jednej wiodącej marki. Jednemu będą odpowiadały opony letnie goodyear, które posiadają określone parametry spełniające jego oczekiwania, natomiast inny wybierze letnią oponę michelin, ponieważ uzna, że to co daje ten producent bardziej będzie pasowało do stylu jazdy, nawierzchni i w ogóle

Najlepszy producent opon

Smyslowy - 28-7-2016 at 02:06 AM

zgadzam się z przedmówcą, bo ja na przykład dokonuję zakupu gum dunlopa zarówno na lato jak i na zimę. I nie uważam, żeby te marki o których wspominał kolega były złe, po prostu te opony pasują mi najbardziej. Z kolei wiem, że mój kolega wybiera wyłącznie vredestein opony te najbardziej mu pasują.

Najlepszy producent opon

MArysia - 28-7-2016 at 03:26 AM

Dzięki za te informacje � a macie namiary na jakiś dobry sklep?

Najlepszy producent opon

Smyslowy - 28-7-2016 at 06:23 AM

jak kupowałem opony zimowe sklep online Kunickiego wybrałem, bo w jednym miejscu masz całą paletę produktów różnych producentów i kupujesz bez wychodzenia z domu � najlepsze co może być :-)

Najlepszy producent opon

MArysia - 28-7-2016 at 07:55 AM

Super, bardzo dziękuję :-)