Forum pasjonatów fotografii

Sprzedaż aut firmowych

Baba Jagna - 11-4-2016 at 08:33 AM

Planuję w firmie wymienic wkrótce flotę samochodową. Aby to zrobić muszę się jednak pozbyć samochodów, które u mnie zalegają. Jest ich około dwudziestu. Szukam jakieś firmy, która weźmie ode mnie całość, bo nie mam czasu na jeżdżenie i sprzedawania samochodów pojedynczo.

Sprzedaż aut firmowych

Herald - 11-4-2016 at 09:24 AM

Samochody firmowe to prawdziwe kąski na rynku motoryzacyjnym. Jeśli są w dobrym stanie to warto je kupować. Klienci o tym doskonale wiedzą i często właśnie takich samochodów poszukują. Sporo komisów skupuje auta w tak zwanych pakietach. Warto z nich skorzystać.

Sprzedaż aut firmowych

Stefan - 11-4-2016 at 11:05 AM

Ja mam samochód kupiony z firmy i sprawuje się doskonale. Trafiłem akurat na auto, które ma niewielki przebieg i tylko trzy lata. Ten okres to zwykle graniczna data dla samochodów flotowych.

Sprzedaż aut firmowych

trafalgar - 11-4-2016 at 11:28 AM

Ja korzystałem z sopockich kupców aut. Udało mi przeprowadzić transakcję w jeden dzień, a też miałem ponad dwadzieścia pojazdów na zabyciu. Cena była bardzo dobra, biorąc pod uwagę, że ze sprzedażą indywidualną trwało by to zapewne dużo dłużej. A w tym czasie wartość samochodów po prostu spada, a do tego to dopuścić już nie mogłem.